Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentgoogleMaps has a deprecated constructor in /www/doc/www.koutnikova.cz/www/plugins/content/googleMaps/googleMaps.php on line 21

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Plugin_googleMaps has a deprecated constructor in /www/doc/www.koutnikova.cz/www/plugins/content/googleMaps/googleMaps.lib.php on line 338

Airbrush tetování - rychlý, bezbolestný nástřik vybraného motivu tetování vzduchovou pistolí na kůži s výdrží několik dní.

Nástřik se provádí speciálními barvami za použití šablony. Možno vybírat z mnoha motivů a barev. Vhodné jak pro jakoukoliv akci s větším počtem lidí, tak i pro reklamní akce spojené s propagací určité značky či produktu. Tato reklamní značka je pak použita jako šablona tetování účastníků. Možno použít i UV barvy, které jsou pod UV světlem zářící.

Doplňte svůj program o organizačně nenáročnou a aktuálně velmi oblíbenou Airbrush tattoo show.

Postačí si pouze telefonicky potvrdit termín a dát k dispozici vhodný prostor. Vše ostatní zajistíme my.

Pro zaslání cenové nabídky volejte tel.: 724 41 30 56. Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce za speciální ceny pro organizace a agentury.


 Tato atrakce je vhodná na jakoukoliv akci s větším počtem dětí a lidí. Zejména:
- dětské dny, 
- diskotéky,
- promo akce Vašich produktů
- bary, 
- večírky, 
- firemní oslavy a jiné.