Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentgoogleMaps has a deprecated constructor in /www/doc/www.koutnikova.cz/www/plugins/content/googleMaps/googleMaps.php on line 21

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Plugin_googleMaps has a deprecated constructor in /www/doc/www.koutnikova.cz/www/plugins/content/googleMaps/googleMaps.lib.php on line 338

Malování na obličej - Facepainting - zábavná ruční kresba dle vybrané předlohy či přání dítěte. Precizní práce štětcem a profesionálními barvami. Barvy jsou zdravotně nezávadné a vodou omyvatelné.

  

Doplňte svůj program o organizačně nenáročné a mezi dětmi a rodiči velmi oblíbené Malování na obličej,  tělo a dočasné tetování.

Facepainting neboli malování na tvář je forma zdobení tváře speciálními barvami. Při facepaintingu dochází k pomalování celého obličeje nebo jen části obličeje. Facepainting je dočasný, většinou na několik hodin. Originální barvy na facepainting jsou dermatologicky nezávadné a vodou omyvatelné. Barvy jsou vyrobeny na vodní bázi a jsou určeny speciálně pro facepanting. Při facepaintingu se používají také různé třpytky a kamínky.

Postačí si pouze telefonicky potvrdit termín a dát k dispozici vhodný prostor. Vše ostatní zajistíme my. Pro zaslání cenové nabídky volejte tel.: 724 41 30 56. Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce za speciální ceny pro organizace a agentury.


 

Tato atrakce je vhodná na jakoukoliv akci s větším počtem dětí a lidí. Zejména:

- dětské dny, 
- karnevaly, 
- diskotéky, 
- bary, 
- večírky, 
- firemní oslavy a jiné.

Objednávky pro zlínský a Jihomoravský kraj na
tel.: 724 413 056

Galerie