Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentgoogleMaps has a deprecated constructor in /www/doc/www.koutnikova.cz/www/plugins/content/googleMaps/googleMaps.php on line 21

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Plugin_googleMaps has a deprecated constructor in /www/doc/www.koutnikova.cz/www/plugins/content/googleMaps/googleMaps.lib.php on line 338

Bodypainting - malování na tělo modelky či účastníků akce. Bodypainting je příjemným zpestřením firemních večírků, reklamních akcí,  eventů, karnevalů, atd., zejména pokud je pojatý jako show a probíhá před zraky diváků.

Může být spojeno s propagací určité značky či produktu. Jedná se o umělecky i časově náročnější dílo. Modelky můžeme zajistit. Originální barvy na bodypainting jsou dermatologicky nezávadné a vodou omyvatelné.

Doplňte svůj program o organizačně nenáročné, avšak velmi profesionální a oblíbené malování na tělo.

Postačí si pouze telefonicky potvrdit termín a dát k dispozici vhodný prostor. Vše ostatní zajistíme my. Pro zaslání cenové nabídky volejte tel.: 724 41 30 56. Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce za speciální ceny pro organizace a agentury.

 

Tato atrakce je vhodná na jakoukoliv akci s větším počtem lidí. Zejména:

- předváděcí akce,
- veletrhy,
- propagace produktů,
- firemní večírky
- karnevaly, 
- diskotéky, bary, a jiné.